283 75 244

Būvju tehniskās apsekošanas atzinums ir viens no dokumentiem, kas ir nepieciešams, lai savlaicīgi uzzinātu būves tehnisko stāvokli. Parasti to veic pirms rekonstrukcijas, pirms īpašuma iegādes, vai arī vienkārši, lai pārliecinātos vai būve ir tehniskā izmantojamā stāvoklī. 

Mūsu speciālisti palīdzēs jums uzzināt visu par būves stāvokli pirms jūs to sākat lietot vai vēlaties iegādāties. 

Tehniskā apsekošana ir nepieciešama, lai objektīvi izvērtētu ēkas nesošo konstrukciju nolietojumu, jumtu konstrukciju, hidroizolācijas un citu parametru nolietojumu.

Ēkas tehniskā apsekošana sastāv no:

 · ēkas pamatu pārbaudes;

 · jumta konstrukciju pārbaudes;

 · nesošo sienu, siju un pārsedžu pārbaudes;

 · iekšējo inženiertīklu pārbaudes;

Iesakām veikt ēkas tehnisko apsekošanu, kad ir kaut nelielas aizdomas par būves neatbilstību drošumam. Pēc apsekošanas sniegsim jums tiešus norādījumus, kādi darbi būtu jāveic, lai saglabātu esošo būvi. Vajadzības gadījumā arī piedāvāsim sastādīt tehniskās specifikācijas izmaksu novērtēšanai, kā arī būvdarbus ēkas saglabāšanai. 

 

 

Konsultācijas:

Uzņēmuma būvspeciālisti palīdzēs atrisināt tehniska rakstura problēmas, ja tās būs radušās kādā no būvniecības stadijām. Tādā veidā jūs vienkārši novērsīsiet dažādu faktoru ietekmē radušās problēmas.Savukārt uzņēmuma radošie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties apdares krāsu toņus vai grīdas segumu. Nav noslēpums, ka pareizās krāsas un toņi spēj ietekmēt cilvēku. Izvēloties atbilstošus toņus, ir iespējams panākt, ka uzņēmuma darbinieki strādā produktīvāk, bērni mācās labāk, un pacienti jūtas veselāki un apmierinātāki.Tas viss kopā sekmē mūsu izaugsmi un labsajūtu.