283 75 244

Mūsu uzņēmums piedāvā dažādus pakalpojumus, kuri nepieciešami pilnīgai iekštelpu labiekārtošanai. 

Lai Jūs vai Jūsu darbinieki varētu kvalitatīvi un produktīvi strādāt vai mācīties, ir nepieciešams, lai cilvēks labi justos vidē. 

Ar personisku pieeju un atbildību mēs piedāvājam veikt visus būvdarbus - sākot no interjera apdares veidu konsultācijām līdz pilnīgai darbu veikšanai. Mūsu speciālisti un vadība darbu procesā neliks Jums vilties, Jums nevajadzēs patērēt daudz laika, un nervu, kā tas parasti notiek būvdarbu laikā. Mēs visu izdarīsim ar pareizu pieeju, kura neļaus Jums uztraukties par to, ka darbi neiet kā bija plānots. Mēs savlaicīgi izdarīsim plānošanas darbus, un laicīgi tiks saskaņoti visi plāni.

SIA "Perfekt Būve" savā darbības laikā ir renovējis vairāk kā 250 dažāda lieluma objektus, kuru dažādība ir ļoti atšķirīga, gan apjoma ziņā, gan arī sarežģītības jomā. Tomēr saglabājot savu galveno specializāciju - ēkas iekšējo telpu apdarē. Šo gadu un objektu darbības laikā, uzņēmuma vadība un darbinieki ir ieguvuši lielu pieredzi savā specializētajā jomā, un šobrīd piedāvā spēcīgu un atbildīgu pakalpojuma realizāciju.

Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir sajūsmināts klients, kurš ir pilnībā apmierināts ar mūsu darbu. Un to mēs spējam panākt.

Perfekti renovējot un labiekārtojot iekštelpas, mēs padaram dzīves telpu kvalitatīvaku.